Svart

SVART – styl nordycki
Svart to wariacja na temat wnętrz skandynawskich, które nas inspirują, tym razem w stylu nordyckim; nowoczesnym, ale akcentującym przywiązanie do natury. Brązowa glina pięknie łączy się tutaj z białym kolorem szkliwa - tak, jak w nordyckiej aranżacji biała komoda z brązową drewnianą podłogą, czy lniany obrus na brązowym drewnianym stole.
„Svart” w języku norweskim oznacza „czarny”. Taka właśnie jest glina, z której lepimy naczynia z kolekcji Svart – brązowo-czarna.

Kolekcja Svart to kubki w dwóch wielkościach z podstawkami. Ciemna glina połączona jest z białym błyszczącym szkliwem. Raz pokrywa ono glinę w zupełności, zostawiając niewielkie prześwity brązowej krawędzi, innym razem jedynie delikatnie muska glinę, zostawiając naczynie prawie w całości brązowe.

Stąpając boso po surowych deskach podchodzimy do ciemnego blatu, na którym wyróżniają się gliniane bielone kubki z parującą, mocną herbatą. Na kuchence wciąż lekko świszcze mosiężny czajnik. Jeszcze tylko trzeba dorzucić do kominka i pora na chwilę oddechu.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło