Svart

SVART – styl nordycki
Svart to wariacja na temat wnętrz skandynawskich, które nas inspirują, tym razem w stylu nordyckim; nowoczesnym, ale akcentującym przywiązanie do natury. Brązowa glina pięknie łączy się tutaj z białym kolorem szkliwa - tak, jak w nordyckiej aranżacji biała komoda z brązową drewnianą podłogą, czy lniany obrus na brązowym drewnianym stole.
„Svart” w języku norweskim oznacza „czarny”. Taka właśnie jest glina, z której lepimy naczynia z kolekcji Svart – brązowo-czarna.

Kolekcja Svart to kubki w dwóch wielkościach z podstawkami. Ciemna glina połączona jest z białym błyszczącym szkliwem. Raz pokrywa ono glinę w zupełności, zostawiając niewielkie prześwity brązowej krawędzi, innym razem jedynie delikatnie muska glinę, zostawiając naczynie prawie w całości brązowe.

Stąpając boso po surowych deskach podchodzimy do ciemnego blatu, na którym wyróżniają się gliniane bielone kubki z parującą, mocną herbatą. Na kuchence wciąż lekko świszcze mosiężny czajnik. Jeszcze tylko trzeba dorzucić do kominka i pora na chwilę oddechu.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Kubek biało-brązowy Svart 400ml

Cena 65,00 zł

Kubek o pojemności 400 ml z kolekcji Svart, poszkliwiony białym błyszczącym szkliwem. Spod szkliwa przebija piękna brązowo-czarna glina. Kubek...

Kubek biało-brązowy Svart 200ml

Cena 55,00 zł

Kubek o pojemności 200 ml z kolekcji Svart, poszkliwiony białym błyszczącym szkliwem. Spod szkliwa przebija piękna brązowo-czarna glina. Kubek...

To top

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password