Raw

RAW – styl industrialny
Raw to najbardziej nowoczesna z naszych kolekcji. Naczynia są czarne, matowe i szorstkie w dotyku. Kolekcja trafi w serca eksperymentatorów zarówno kulinarnych, jak i tych wnętrzarskich.

Tworząc tę estetykę, myśleliśmy o wnętrzach loftowych, w których matowa czerń i surowa struktura gliny idealnie zgra się z metalem, rdzą, drewnem i cegłą. Industrialny styl dużych otwartych przestrzeni i wielkich okien to doskonałe tło dla wyrazistej ceramiki o surowej strukturze.

Kolekcja Raw to talerze w trzech rozmiarach oraz misa. Doskonale sprawdzą się jako pełna zastawa, łącząc z awangardowymi sztućcami i ciekawym szkłem. Struktura talerzy jest chropowata, a kolor matowy.

Jesteśmy w dużej kuchni, otwartej na jadalnię i salon; otoczeni przez industrialne faktury: odsłoniętą cegłę na ścianie, betonowy blat. Przy świetle wolno wiszącej żarówki przyrządzamy ramen i azjatyckie pierożki dla siebie i przyjaciół. Będą zachwyceni zarówno menu, jak i podaniem!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Talerzyk 16 cm Raw

Cena 30,00 zł

Talerz 16 cm czarny chropowaty

Talerz o średnicy około 16 cm, poszkliwiony czarnym matowym szkliwem. Struktura talerza jest bardzo...

Talerz 22 cm Raw

Cena 45,00 zł

Talerz o średnicy około 22 cm, poszkliwiony czarnym matowym szkliwem. Struktura talerza jest bardzo chropowata, surowa. Talerz można myć w...

Talerz 27 cm Raw

Cena 85,00 zł

Talerz 27 cm czarny chropowaty

Talerz o średnicy około 27 cm, poszkliwiony czarnym matowym szkliwem. Struktura talerza jest bardzo...

Misa 16 cm Raw

Cena 85,00 zł

Misa o średnicy około 16 cm, poszkliwiona czarnym matowym szkliwem. Struktura miski jest bardzo chropowata, surowa. Miskę można myć w zmywarce....

To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło