Espresso

ESPRESSO – filiżanki, espresso
Kolekcja Espresso powstała z potrzeby serca. Nie wyobrażamy sobie naszej codziennej rutyny, bez przerwy na popołudniowe espresso. W jednej małej filiżance do kawy mieści się esencja smaku kawy, a odpowiednie naczynie pozwala w pełni z tej korzystać. Wiadomo też, że cenny napój pity z ulubionego kubka czy filiżanki smakuje o niebo lepiej! Dlatego zabawiliśmy się formą i dekorem, dając kilka możliwości do wyboru.

Filiżanki do espresso z dedykowanej kolekcji Espresso mają klasyczny biały kolor, ale różne wzory i wykończenie. Możesz wybrać filiżankę klasyczną, w etniczne wzory w kilku wariantach (wszystkie pasują do siebie nawzajem i mogą tworzyć zestaw) lub najbardziej elegancką wersję ze złotym rantem. Wszystkie mają pojemność około 70 mililitrów i wygodne, duże ucho.

Jeszcze w piżamie sięgamy po poranną kawę w ulubionej filiżance. W jednej chwili nasze zmysły eksplodują, a w głowie budzą się wspomnienia z dawnych wyjazdów: kawy pite z nowo poznanymi przyjaciółmi na lata, zamawiane w przydrożnych barach napoje rozmaitej jakości, napary przyrządzane na kuchence gazowej gdzieś na polskich bezdrożach. Na chwilę po prostu zapominamy o bożym świecie.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Mała filiżanka do espresso

Cena 48,00 zł

Mała filiżanka ceramiczna do espresso o pojemności około 60 mililitrów. Cała pomalowana została białym szkliwem, a rant filiżanki - pokryty...

To top

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password