comment Komentarz: 0

Jesteśmy w Forum Designu w Krakowie

Wrzesień rozpoczęliśmy od wizyty w Forum Designu w Krakowie. Od dziś znajdziecie w tej wyjątkowej przestrzeni naszą ceramikę.

Wrzesień rozpoczęliśmy od wizyty w Forum Designu w Krakowie. Od dziś znajdziecie w tej wyjątkowej przestrzeni naszą ceramikę. Możecie zobaczyć kolekcje Wabi Sabi oraz Boho w otoczeniu designerskich mebli i dodatków. Forum Designu to od dziś nasz showroom w Krakowie. Możecie zakupić tam nasze naczynia bez prowizji, oraz bez kosztów przesyłki.


Forum Designu to miejsce na mapie Krakowa, które działa jako showroom , w którym można zakupić wyjątkowe przedmioty od polskich projektantów. Nie jest to jednak zwykły salon wystawienniczy, ponieważ pełni on rolę miejsca, w którym promuje się polski design poprzez różnego rodzaju eventy.


Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca do sprzedaży i promocji naszej ceramiki. Zapraszamy Was do Forum Designu za każdym razem, kiedy będziecie w Krakowie.

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło