comment Komentarz: 0

Który rozmiar filiżanki wybrać? Czyli opowiadamy o pojemnościach filiżanek i kubków

Często opowiadacie nam jakie macie kawowe i herbaciane przyzwyczajenia, prosząc nas jednocześnie o poradę, jaką pojemność kubka czy filiżanki z naszej oferty wybrać.

Często opowiadacie nam jakie macie kawowe i herbaciane przyzwyczajenia, prosząc nas jednocześnie o poradę, jaką pojemność kubka czy filiżanki z naszej oferty wybrać. Postaramy się rozjaśnić Wam sytuację, tak aby kubek od nas, stał się Waszym ulubionym podczas chwili zatrzymania przy herbacie lub kawie.

Standardowe pojemności filiżanek i kubków, które znajdziecie w naszym sklepie to: 70ml, 200ml, 300ml oraz 400ml.

Jeśli potrzebujesz szybkiego doładowania, czyli kawowego shota to najpewniej powinnaś wybrać filiżankę do espresso o pojemności 70ml. Możesz napić się esencjonalnego espresso z filiżanki Ethno, lub filiżanek ze złoceniami.

Jeśli wypijasz codziennie małą czarną kawę, czasami z dodatkiem mleczka, to polecamy wybrać filiżankę o pojemności 200ml. Taka filiżanka idealnie pomieści małą kawę czy herbatę, zarówno tą parzoną ręcznie, jak i tą z ekspresu.

Jeśli chcesz, aby kawa była jednocześnie deserem i arcydziełem, to polecamy wybrać kubek o pojemności 300ml razem z podstawkiem. Zrobisz w nim kawę z mlekiem, dodasz mnóstwo bitej śmietany, posypiesz czekoladą lub cynamonem… i popadniesz w zachwyt nad tym co stworzyłaś. Jeśli pijesz dużo herbaty lub ziół, to ta pojemność jest bardzo optymalna. Możesz włożyć do kubka kwiaty, lub susz i cieszyć oko, jak pęcznieje w pięknym kubeczku.

I wersja ostatnia – dla tych z Was, które piją hektolitry herbaty lub kawy. Mamy dla Was kubek o pojemności 400ml. Jest to największy kubek, który oferujemy.

Pojemności 200ml, 300ml i 400ml znajdziecie w kolekcjach: Boho, Wabi Sabi, Hvit, Svart i Straciatella.
Jeśli żadna z tych pojemności nie odpowiada Twoim przyzwyczajeniom, to pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych. Możemy wykonać filiżankę lub kubek specjalnie dla Ciebie, o pojemności, która będzie Cię najbardziej cieszyć.

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło