comment Komentarz: 0

Przedłużamy promocję na darmową wysyłkę

Przedłużamy promocję na darmową wysyłkę. Niech Dzień Dziecka trwa cały czerwiec!
Czerwiec to piękny miesiąc, który rozpoczyna się Dniem Dziecka.

Przedłużamy promocję na darmową wysyłkę. Niech Dzień Dziecka trwa cały czerwiec!
Czerwiec to piękny miesiąc, który rozpoczyna się Dniem Dziecka. Jest to dobra okazja by obdarować Was prezentem, jakim jest darmowa wysyłka naszej ceramiki. Promocja dotyczy wysyłek za pośrednictwem Paczkomatów In Post.

Piszemy tego posta, zajadając czereśnie z naszej czerwonej  miseczki. W czerwcu w sklepie pojawią się wszystkie kolorowe naczynia dekoracyjne. Będą małe miseczki i duże misy, patery i talerze. Będzie dużo koloru: pomarańczowego, czerwonego, żółtego, soczyście zielonego i turkusowego. Skąd te kolory? Z inspiracji naturą. Przecież wokół mamy tak piękną zieleń, dojrzewają porzeczki, maliny i truskawki, świeci piękne żółte słońce, a jeziora i rzeki tylko czekają aby zanurzyć w nich stopy. Czerwiec to początek letniej przygody, to początek lata, które kochamy. Zatrzymajcie się na chwilę, popatrzcie w chmury, powąchajcie dziką różę i zjedzcie upiaszczoną truskawkę. Niech te momenty nie przelecą Wam koło nosa. Niech nie będzie wymówek, że dużo zadań, że obowiązki, ze pada. Załóżcie więc kalosze i w drogę, w przygodę!

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło