comment Komentarz: 0

Świętujemy Dzień Przyjaźni!

Nasza pracownia ceramiki to małżeński zespół, który oprócz miłości, łączy głęboka przyjaźń. Ceramika, którą dla Was tworzymy, powstaje w atmosferze przyjaźni. Mamy to szczęście, że dzielimy ze sobą pasję, satysfakcję z rękodzieła i ogrom wspólnych miłych dni.

Nasza pracownia ceramiki to małżeński zespół, który oprócz miłości, łączy głęboka przyjaźń. Ceramika, którą dla Was tworzymy, powstaje w atmosferze przyjaźni. Mamy to szczęście, że dzielimy ze sobą pasję, satysfakcję z rękodzieła i ogrom wspólnych miłych dni. Codziennie rano wspólnie pijemy kawę z naszych filiżanek i planujemy zadania na cały dzień. W pracowni Henryk pracuje przy komputerze i odpowiada na Wasze wiadomości, a Edyta lepi zamówienia. Pracujemy tak od ośmiu lat i pracuje nam się razem cudownie. Pielęgnujcie więc przyjaźń!

Powiedzcie bliskiej Wam osobie, jaka jest ważna. Podarujcie jej prezent, który będzie Wam towarzyszył we wspólnych chwilach. My proponujemy dwa kubeczki na herbatkę, lub filiżanki na wspólną kawę. Mogą być też dwie miseczki na owsiankę, albo talerzyki na ciasteczka. Niech podwójny zestaw podkreśla wyjątkową więź między Tobą a przyjacielem czy przyjaciółką.

Z okazji Dnia Przyjaźni, przygotowaliśmy dla Was promocję, która potrwa do niedzieli 02.08. Wystarczy, że zakupicie w naszym sklepie dwa produkty, a otrzymacie 10% rabatu na zakupy. Kod promocyjny, który musicie wpisać w pole obok koszyka to: Dzień Przyjaźni.

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło