comment Komentarz: 0

Targi Dobry Design 2020

Wrzesień tego roku to pierwszy miesiąc, w którym wyjechaliśmy z ceramiką na targi. Z wiadomych względów nie mogliśmy zobaczyć się na żywo wcześniej.

Wrzesień tego roku to pierwszy miesiąc, w którym wyjechaliśmy z ceramiką na targi. Z wiadomych względów nie mogliśmy zobaczyć się na żywo wcześniej. 19 września mogliście zobaczyć nas na targach Dobry design we Wrocławiu na Wyspie słodowej w przepięknym budynku Concordia design.


Dobry design to targi, które skupiają polskich twórców mody, plakatu, ilustracji, ceramiki, biżuterii, dekoracji, tekstyliów, fotografów oraz organizatorów warsztatów kreatywnych. Nie zabrakło także stoisk z roślinami. Targi upłynęły w przemiłej atmosferze. Bardzo cenimy sobie nowo zawarte znajomości.


We Wrocławiu pokazaliśmy Wam naczynia z naszych stałych kolekcji. Przywieźliśmy także pojedyncze sztuki naczyń, które są unikatami, których nie da się powtórzyć, oraz naczynia w limitowanej ilości. Dziękujemy Wam za ten cudowny odbiór! Odwiedziliście tłumnie nasze stoisko i to dodało nam skrzydeł. Część z Was zetknęła się z naszymi naczyniami pierwszy raz, ale było sporo osób, które już znają naszą ceramikę i wreszcie mogły zobaczyć ją na żywo.


Na targach Dobry Design będziemy jeszcze 7 listopada oraz 12 grudnia. Już teraz gorąco Was zapraszamy na 4 piętro budynku Concordia design na Wyspie słodowej. Przywieziemy nowości, będą też świece sojowe!

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło