comment Komentarz: 0

Urodziny GajaArte i darmowa wysyłka

Uwielbiamy maj. To miesiąc dla nasz szczególny, ponieważ świętujemy wtedy urodziny naszej marki. Jesteśmy z Wami już osiem lat.

Urodziny GajaArte i darmowa wysyłka.

Uwielbiamy maj. To miesiąc dla nasz szczególny, ponieważ świętujemy wtedy urodziny naszej marki. Jesteśmy z Wami już osiem lat. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was prezent. Każde zamówienie w sklepie złożone w maju, wysyłamy za darmo! Promocja dotyczy wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów In Post. Cieszycie się? Bo my bardzo!

Zaczęliśmy od prezentu. A teraz opowiemy Wam krótką historię o naszej działalności. Zaczęliśmy w 2012 roku jako mała pracownia rękodzieła z jednym piecem do wypału ceramiki. Początkowo zajmowaliśmy się tworzeniem minimalistycznej biżuterii. Wiele z Was doskonale zna naszą markę właśnie dzięki wkrętkom i kolczykom ceramicznym. 

W miarę upływu czasu, zajęliśmy się także dekoracjami z ceramiki. Nasze anioły, koty, psy, sowy i renifery goszczą w Waszych domach, umilając przestrzeń. 

Od samego początku naszej działalności lepiliśmy też kolorowe misy dekoracyjne, z których stworzyliśmy piękne zestawy. Ich kolory są niezwykle energetyczne. Ręka w górę, kto z Was ma naszą turkusową lub pomarańczową miseczkę? 

Przez ostatnie lata dojrzewaliśmy do wytwarzania ceramiki użytkowej. Do naszej pracowni przyjechały dwa kolejne piece do wypału ceramiki. Zaczęliśmy tworzyć dla Was filiżanki, kubki, talerze i misy, których używać możecie w kuchni, lub kawiarniach czy lokalach gastronomicznych. 

Bardzo rozwinęliśmy skrzydła. Obecnie nasza pracownia jest świetnie wyposażona, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Realizujemy wysyłki za granicę. Budujemy także nową pracownię oraz sklep stacjonarny. Ceramika to całe nasze życie i tych osiem lat, które za nami, pokazują nam, że warto gonić za marzeniami i realizować stawiane sobie cele. 

Nasza marka nie istniała by bez Was. I z tego miejsca chcemy podziękować Wam za wsparcie i zakupy w naszym sklepie! Życzymy sobie samych tak wyjątkowych klientów jak Wy!

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło