comment Komentarz: 0

Złap mnie za ucho

Złap mnie za ucho. Czyli opowiadamy o uchach kubków i filiżanek.
Ucho w naczyniu ceramicznym to sprawa indywidualna, która dodaje mu charakteru.


Złap mnie za ucho. Czyli opowiadamy o uchach kubków i filiżanek.
Ucho w naczyniu ceramicznym to sprawa indywidualna, która dodaje mu charakteru. Może być duże, grube, powyginane, malutkie i cienkie, lub można z niego zrezygnować. Nasze filiżanki i kubeczki można podzielić ze względu na dwa rodzaje uch: małe i płaskie, w które włożysz jeden lub dwa palce, oraz duże walcowate, za które złapiesz niemal całą dłonią.
Małe ucho znajdziesz w kolekcjach Boho, Wabi Sabi oraz w kubku czarnym matowym o pojemności 400ml, który dopasujesz do kolekcji Raw. Takie ucho podkreśla zgrabne kształty kubeczka lub filiżanki. Małe ucha lepimy do każdej pojemności wyżej wymienionych kolekcji. Wabi Sabi i Boho to kubeczki, które same w sobie przyciągają wzrok poprzez nieoczywiste efekty szkliwa lub strukturę gliny. Nie widzieliśmy więc potrzeby, aby ucho odciągało uwagę od naturalnego piękna tych naczyń.
Duże ucho to element takich kolekcji jak: Hvit, Svart i Stracciatella. Walcowaty kształt ucha znajdziesz również w filiżankach do espresso. Naszym zdaniem kubek z takim uchem staje się wyrazisty. Nie jest już zwykłym kubkiem z przeciętnym uchem, który upchniesz w szafce z naczyniami. Osobiście używamy kubków „wielkousznych” w domu, ciesząc się naparami, które w nich serwujemy.
Nie zapominajcie, że do każdego kubeczka lub filiżanki dopasujecie podstawek o średnicy 16cm, o czym piszemy tutaj. (zrób tu przekierowanie do postu na bloga o podstawkach)

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło