Warunki ogólne

1. Sklep internetowy dostępny jest pod adresem internetowym www.gajaarte.pl należącej do:

Taogaja Lab Henryk Pagacz

Czarnożyły 157a

98-310 Czarnożyły

Tel. +48793304802

NIP: 843-145-05-15

2. Zamówień można dokonywać poprzez stronę internetową www.gajaarte.pl, telefonicznie pod nr +48665169196 lub e-mailowo na adres: gajaarte@gmail.com .

3. Dokonanie przez klienta zakupów w naszym sklepie internetowym, jest dla niego równoznaczne z zapoznaniem się treścią niniejszego regulaminu oraz jego akceptują.

4. Wszelką korespondencję pocztową kierowaną do właściciela sklepu www.gajaarte.pl, prosimy przesyłać na adres: Czarnożyły 157a, 98-310 Czarnożyły.

5. Wymieniając w niniejszym regulaminie Sprzedawcę oznacza właściciela sklepu internetowego www.gajaarte.pl. Wymieniając Klienta oznacza stronę dokonującą zakupów na stronie internetowej www.gajaarte.pl, telefonicznie bądź e-mailowo.

6. Ceny podane na stronie internetowej www.gajaarte.pl są cenami brutto.

7. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

8. Sklep wystawia rachunek za zakupiony produkt. Zamawiającego, który jest płatnikiem podatku VAT prosimy o podanie w e-mailu gajaarte@gmail.com informacji o wystawieniu faktury VAT wraz z podaniem poprawnych danych firmy oraz NIP.

 

Realizacja zamówienia

1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie poprawnych danych kontaktowych (adres na który ma być dostarczony zamówiony produkt wraz z podaniem imienia i nazwiska osoby do kontaktu, telefon oraz adres e-mail).

2. Tuż po złożeniu zamówienia klient otrzymuje od sprzedającego drogą e-mailową potwierdzenie złożenia zamówienia.

3. W chwili przekazania zamówienia do doręczenia klient otrzyma od sprzedającego informację drogą e-mailową.

4. W przypadku zaistnienia sytuacji opóźnienia, uniemożliwienia zamówienia lub braku towaru w magazynie, klient zostanie niezwłocznie o powyższym fakcie poinformowany.

5. Realizacja zamówienia następuje w chwili po zarejestrowaniu wpłaty na konto sprzedawcy.

 

Płatność

Umożliwiany następujące sposoby płatności:

1. Płatność za pomocą przelewu bankowego na rachunek sprzedawcy

2. Paczkomat

mBank 25 1140 2004 0000 3802 7942 8100

W przypadku płatności przelewem na konto sprzedawcy w tytule przelewu prosimy podać nr zamówienia.

 

Dostawa

Umożliwiamy następujące sposoby dostawy:

1. Paczka kurierska - paczka do 8 kg 25 zł)

2. Paczkomat 15zł

 

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:

Taogaja Lab Henryk Pagacz

Czarnożyły 157a

98-310 Czarnożyły

Prosimy o odesłanie produktu zapakowanego jak w oryginale. Koniecznie w kartonie(!) - oryginalnym lub co najmniej podobnej twardości jak pudełko oryginalne, twardy karton jest niezbędny w celu dobrego zabezpieczenia. Produkt jest delikatny i musi być dobrze zabezpieczony. Przesłanie danych do zwrotu na maila (nr konta) wraz z informacją o chęci zwrotu. Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria lub dodatki, jeśli takie były załączone do produktu.

 

Reklamacja

Aby złożyć reklamację, wykonaj następujące czynności:

1. Formularz zwrotu / reklamacji.

Wypełnij formularz zwrotu / reklamacji i dołącz go do paczki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres korespondencyjny, numer telefonu, przyczynę reklamacji, datę zakupu i wystąpienie wady. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14dni roboczych.2. Wysyłka produktu

Przy składaniu reklamacji prosimy o odesłanie produktu zapakowanego jak w oryginale. Koniecznie w kartonie(!) - oryginalnym lub co najmniej podobnej twardości jak pudełko oryginalne, twardy karton jest niezbędny w celu dobrego zabezpieczenia. Produkt jest delikatny i musi być dobrze zabezpieczony. Formularz zwrotu / reklamacji i dołącz do paczki i wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria lub dodatki, jeśli takie były załączone do produktu.

 

3. Wysyłka

Reklamowany produkt należy wysłać na następujący adres:


Taogaja Lab Henryk Pagacz

Czarnożyły 157a

98-310 Czarnożyły

To top

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password