Rodzinna pracowania ceramiki artystycznej

GajaArte to rodzinna pracownia ceramiki artystycznej. Istniejemy już 8 lat, w tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w ceramice użytkowej, która skradła nasze serca. Od lat tworzymy również biżuterię artystyczną i ceramikę ozdobną. Glina pozwala na swobodne kreowanie zarówno dużych form użytkowych, jak naczynia, jak i minimalistycznych, subtelnych kolczyków, czy dekoracji.

Filozofia Wabi Sabi

Samodzielnie tworzymy projekty, rękodzielniczo wytwarzamy i wypalamy wszystkie przedmioty. Każdy z nich jest lepiony ręcznie, bez odlewów, następnie ręcznie malowany, co zapewnia niepowtarzalność i wyjątkowość każdej sztuki. Bliska jest nam japońska filozofia Wabi Sabi, czyli dostrzegania piękna w minimalizmie i niedoskonałości, czerpania zachwytu z nieoczywistego.
Im bardziej zagłębiamy się w ten koncept, tym lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów. Swobodna, bezpieczna przestrzeń własnego mieszkania, wypełniona pięknymi przedmiotami, pozwala wziąć głęboki oddech i poczuć się po prostu dobrze.

Ceramika artystyczna użytkowa
Naczynia, kubki, talerze, które tworzymy poukładaliśmy w kolekcje. Każda z nich reprezentuje określony styl. Oprócz przewodniej kolekcji Wabi Sabi, mamy niefrasobliwe naczynia Boho, nowoczesne, ciemne zestawy Raw, a także specjalną serię filiżanek do kawy, które zadowolą najbardziej wybrednego kawosza i wiele więcej.

Ceramika ozdobna
Dekoracje i kolczyki handmade są z nami od początku działalności. Darzymy je wszystkie wielką sympatią i z ogromną dbałością o szczegóły tworzymy kolejne wzory i klasyczne już elementy. Można je również spotkać podczas wakacyjnych targów i jarmarków.

Chcemy tworzyć ceramikę artystyczną dla osób, które cenią wyjątkowość rękodzieła, chcą otaczać się pięknymi przedmiotami, ale także czują, że ma to realny wpływ na ich samopoczucie, umiejętność doceniania chwili.
W GajaArte wierzymy, że kawa wypita z ulubionego kubka smakuje o niebo lepiej, a odpowiednie kolczyki ubrane w ważnym dniu poprawią humor - oryginalne przedmioty z duszą tę moc!


To top

Zarejestruj

Rejestracja

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetetuj hasło