Talerzyk 16 cm Raw

30,00 zł
Brutto

Mały talerz ceramiczny Raw o średnicy około 16 centymetrów. Został ręcznie poszkliwiony czarnym matowym szkliwem. Struktura talerzyka jest surowa, bardzo chropowata. Brzegi talerzyka są niewyszlifowane, wgłębienie nieregularne.

Mały talerz sprawdzi się jako talerzyk na przystawki lub deser. Przez charakterystyczny kolor naczyń, potrawy podawane na talerzach Raw prezentują się niebanalnie i wykwitnie.

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 150,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 150,00 zł

Mały talerz ceramiczny Raw o średnicy około 16 centymetrów. Został ręcznie poszkliwiony czarnym matowym szkliwem. Struktura talerzyka jest surowa, bardzo chropowata. Brzegi talerzyka są niewyszlifowane, wgłębienie nieregularne.

Mały talerz sprawdzi się jako talerzyk na przystawki lub deser. Przez charakterystyczny kolor naczyń, potrawy podawane na talerzach Raw prezentują się niebanalnie i wykwitnie.

Kolekcja Raw powstała z inspiracji wnętrzami loftowymi, w które doskonale wpisze się zastosowana tutaj matowa czerń. Kolor to nie wszystko - wyraźnie widoczna na ceramicznych naczyniach struktura gliny zgra się zarówno z metalem, jak i cegłą, czy drewnem. Czarne talerze to propozycja dla nowoczesnych osób, lubiących eksperymenty wnętrzarskie, a także kuchenne.

Na kolekcję składają się talerze ceramiczne w trzech wielkościach oraz misa. Mały talerz Raw wraz z pozostałymi elementami stworzą doskonałą obiadową kompozycję.

Każdy talerz ceramiczny lepiony jest ręcznie, charakteryzuje się delikatnymi krzywiznami.


Wymiary talerza: 16 cm

Naczynia można myć w zmywarce, są przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Każde naczynie lepimy ręcznie i może się zdarzyć, że czegoś nie mamy na stanie. Wystarczy wtedy poczekać 10-21 dni roboczych. O takich sytuacjach informujemy na bieżąco w osobnym mailu.

T16R

Brak opinii klientów

Aktualnie promocje

  • Paczkomat 12.50 zł
  • Wysyłka do Paczkomatu gratis przy zakupach 150 zł!
  • Kurier 18,50 zł
  • Kurier gratis przy zakupach 250 zł!
  • Kurier za pobraniem 23,50 zł

Pakujemy bezpiecznie i ekologicznie

Nasze prace są delikatne, ale nie powstrzymało nas to przed dobraniem odpowiednio zabezpieczającego opakowania, które jest zachowane w duchu zero waste. Naczynia i ozdoby owijamy szarą eko bibułą, później podwójnym papierem, pochodzącym z recyklingu. Paczka zapakowana jest w robiony na zamówienie, wzmacniany karton o potrójnych ściankach! Recyklingowany, niewybielany, następnie oklejona szarą taśmą papierową. Nie dodajemy sztucznych, plastikowych wypełniaczy, ani zbędnych gadżetów.

Glina to natura

Podstawa naszej pracy to glina. Plastyczna, tłusta, podatna na dotyk… Wyjątkowy surowiec, od wieków pozyskiwany ze ziemi. Czujemy się wyróżnieni, że możemy codziennie pracować z materiałem pochodzącym prosto od Matki Ziemi. Do każdego projektu dobieramy odpowiedni kolor, stopień gładkości i miękkości, grubość szamotu. Traktujemy glinę z szacunkiem i uwielbieniem.

Przerabiamy odpady

Nie marnujemy surowca. Odpady z danego naczynia, czy innego projektu wracają do obróbki. Produkty tworzymy kolekcjami; często rodzaj wykorzystywanej przez nas gliny do danej linii jest inny, ale tak planujemy produkcję, aby nic się nie marnowało.

Drugi obieg

Nie marnujemy naczyń drugiej kategorii. Oddajemy je w ramach realizowanych współprac, na przykład fotografom, w zamian za zdjęcia. Naczynia zyskują drugie życie, a my mamy poczucie dobrze realizowanej misji.

Oszczędzamy wodę

Zbieraliśmy deszcqegówkę, zanim to było modne! Bycie eko towarzyszy nam od dawna i jest z nami na co dzień. Cały rok zbieramy deszczówkę, której używamy do czyszczenia i porządków w pracowni, do prac domowych, a także po prostu w łazience.

Jesteśmy blisko natury

Nawet nasza pracownia jest eko! Jesteśmy właśnie w trakcie budowy domu oraz pracowni z ekologicznych materiałów, a konkretnie ze… słomy i gliny. Technologia strawbale, czyli budownictwo z kostek słomy nie jest zbyt popularne w Polsce, ale założenia budownictwa naturalnego są nam bardzo bliskie. 

To top

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password