Menu

3

1

-1

0

 

 

[]

Współpraca

 

Sprawdź naszą ofertę współpracy dla firm, restauracji, kawiarni. Projektujemy indywidualne kolekcje na zamówienie, realizujemy zamówienia hurtowe.

Jako GajaArte mamy ponad 8-letnie doświadczenie w pracy z ceramiką. Zajmujemy się ręcznym lepieniem i malowaniem naczyń użytkowych i dekoracyjnych oraz tworzeniem ceramicznej biżuterii i dekoracji. Ceramika to nasza pasja i stale się rozwijamy. Pozwoliło nam to zbudować szeroką ofertę i wzbogacić asortyment – od biżuterii i dekoracji – do kolekcji naczyń użytkowych, po które klienci z chęcią sięgają i po które wracają. Nasze realizacje doceniają również restauratorzy i właściciele kawiarni. Współpraca z firmami, lokalami i restauracjami sprawia nam radość i jest przyczyną niekończącego się rozwoju. Dopracowane i przemyślane kolekcje ceramiki stały się okazją do stworzenia oferty hurtowej dla firm. Chętnie projektujemy nowe, inspirowane konkretnym miejscem, kolekcje na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do zamówień hurtowych oraz współpracy indywidualnej lub opartej o istniejące już kolekcje.

Rękodzieło - oferta hurtowa
Oferta hurtowa na rękodzieło obejmuje wykonanie większej liczby produktów z naszych kolekcji. Wspólnie wybieramy najbardziej odpowiadające produkty, omawiamy szczegóły produkcji i umawiamy się na konkretny termin realizacji. Nasza ceramika użytkowa gości już w niejednej kawiarni, restauracji i biurze. To także doskonały pomysł na świąteczne prezenty dla firm – zarówno dla pracowników, jak i współpracowników oraz Klientów.

Ceramika artystyczna - autorski projekt
Możemy wykonać autorski projekt ceramiki artystycznej – ozdobnej lub użytkowej. To będzie wyjątkowa kolekcja, stworzona specjalnie na potrzeby tej współpracy. Może to być zarówno zestaw nieprzeciętnych ozdób do biura, jak i zaprojektowany specjalnie na tę okazję komplet zastawy, stanowiącej szykowny prezent weselny.

Indywidualne projekty - oferta dla gastronomii
Dla wymagających marek gastronomicznych mamy szczególną ofertę. Możemy wspólnie przygotować indywidualne projekty, które stworzą jedyną w swoim rodzaju kolekcję ceramiki użytkowej, dostępną jedynie w Waszym lokalu. Stworzymy zastawę, jakiej nie ma nikt inny, inspirowaną klimatem miejsca, odpowiadającą na potrzeby najbardziej wykwintnych restauratorów. To wyjątkowa oferta dla gastronomii, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i zostać zapamiętanym zarówno za danie oraz sposób jego podania. Takie rozwiązanie zachwyci zarówno w małych, intymnych kawiarniach, jak i sieciach hoteli.

Współpraca biznesowa
Jeśli masz inny pomysł na współpracę z naszą marką – skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, a nasze głowy są pełne kolejnych pomysłów.

Ceramika powstaje we wsi Czarnożyły w województwie łódzkim. Stąd wysyłamy ją do Waszych domów. Wysyłamy także przesyłki za granicę. Serdecznie zapraszamy na spotkanie biznesowe w naszej pracowni lub zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl