Menu podstawowe
Naczynia na działkę - weź te ładne! 0
Naczynia na działkę - weź te ładne!

Naczynia na działkę to zazwyczaj te zdjęte ze strychu, albo lekko obdrapane, które w sumie to można by wyrzucić, ale na działkę jeszcze nie nadadzą, prawda? Chcemy was przekonać, że to złe podejście i na działce należy mieć wszystko, co najlepsze! My jak działkę traktujemy nasz dom z pracownią - otoczony naturą, z trawą do koszenia, własnymi pomidorami i hamakiem w ogródku.

Miejsce relaksu
Działka to miejsce relaksu. Dlatego warto tam zebrać rzeczy, przedmioty, które w tym relaksie pomogą. Oczywiście, że można zawieźć podarty, znoszony koc po kilku sezonach. Ale o ile milej będzie otulić się na działce porządną, wełnianą narzutą, z której i tak nie korzystasz w domu od końca lutego! Z tego samego powodu milej ci będzie wypić poranną kawę na łonie natury z filiżanki Wabi Sabi, albo wieczorną herbatę na ganku z kubka z dużym uchem, niż starej szklanki arcoroc. Naucz się wypoczywać jakościowo!

Forma relaksu
Daj sobie czas wolny. Pamiętaj, że przyjeżdżasz tam odpoczywać. Pewnie czasami trzeba uruchomić kosiarkę, albo wyrwać chwasty, ale nic się nie stanie jeśli się z tym spóźnisz. Nawet jeśli sąsiad zrobić to w zeszłym tygodniu! Weź swoją ulubioną filiżankę, na talerzyk Boho nałóż kawałek świeżego ciasta, usiądź na leżaku i pomyśl, jak szczęśliwe będą pszczoły, jeśli skosisz tylko pół działki.

Nie-idealne komplety
Naczynia na działkę nie muszą być pasującym kompletem. Mogą być zlepkiem ulubionych (ale ulubionych, a nie odrzuconych!) naczyń, każde z nich doskonałe na inną okazję! W końcu nie urządzasz tam wystawnych przyjęć, tylko oczyszczasz własną głowę. Jeśli szkoda ci pieniędzy na działkową zastawę - zapoluj na wyprzedaże ostatnich sztuk albo naczyń drugiej jakości. Ale wybierz takie, które czujesz, że naprawdę ucznia twój dzień lepszym!

O nieużywaniu jednorazówek chyba nie musimy mówić? Fakt, nie trzeba zmywać, ale nie dość, że to najgorszy ekologicznie wybór, to ciężko cieszyć się wiosenną sałatką z posmakiem plastiku! Niech naczynia na działkę będą narzędziem do lepszego odpoczywania. Zrób sobie zdjęcie z kawą na kocu, ustaw na tapecie w telefonie, a cały dzień będzie lżejszy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl