Darmowa dostawa od 250zł

Menu podstawowe
Promocje
Kubek ceramiczny 400 ml biały ze złotym serduszkiem
Kubek ceramiczny 400 ml biały ze złotym serduszkiem
99,00 zł 84,15 zł
szt.
Talerzyk podstawka szaro-różowy 16cm
Talerzyk podstawka szaro-różowy 16cm
40,00 zł 36,00 zł
szt.
FILIŻANKA 300 ML RÓŻOWA ZE ZŁOTYM SERDUSZKIEM
FILIŻANKA 300 ML RÓŻOWA ZE ZŁOTYM SERDUSZKIEM
99,00 zł 79,20 zł
Misa Wabi Sabi 400 ml
Misa Wabi Sabi 400 ml
95,00 zł 66,50 zł
szt.
Talerzyk podstawka biały 16cm
Talerzyk podstawka biały 16cm
40,00 zł 36,00 zł
szt.
Promocja na dobry początek roku! 0
Promocja na dobry początek roku!

Na dobry początek roku poświętujmy razem wszystko, co udało nam się osiągnąć w 2021! Mimo, że bywało pod górę… Zawsze szukamy pozytywów i do tego też was zachęcamy! Dlatego, na dobry początek roku, ogłaszamy promocję 12% plus darmowa wysyłka, zachęcamy do dzielenia się swoimi małymi sukcesami.

Przedświąteczna gorączka
Jak być może wiecie, czas przedświąteczny, czyli najgorętszy prezentowy okres spędziliśmy w stresie i wiecznym niedoczasie, mierząc się z kolejnymi przeciwnościami losu: opóźniające lub wręcz niedochodzące do skutku dostawy gliny, awaria pieca, anulowanie dostawy szkliwa, awaria drugiego pieca… Nie tracąc nadziei, szukaliśmy nowych rozwiązań i alternatyw. Nie załamywaliśmy się, tylko działaliśmy tak, jak mogliśmy najlepiej, oferując wam wszystko, co byliśmy w stanie. I to uważamy za nasz mały sukces.

Promocja
Wiemy jednak, że nie wszyscy z was byli w stanie zamówić wymarzone prezenty dla bliskich i dla siebie. Stąd właśnie pomysł na dodatkową promocję. W okresie od 14 do 16 stycznia cieszcie się zniżką 12% i darmową wysyłką!
Magia obdarowywania jest niezwykła przez cały rok, a poza-świąteczne podarunki mogą tym bardziej ucieszyć. Niech noworoczne zakupy pomogą wam się rozchmurzyć w zimowy dzień i spełniać noworoczne postanowienia! Niech towarzyszą w każdym nowym dniu, dostarczając kolejne porcje kawy, dzięki której pełni energii spełnicie swoje cele!

Równowaga
U nas wszystko wróciło już do normy: piece rozgrzane do czerwoności, naczynia ulepione nawet na zapas, szkliwa we wszystkich wymarzonych odcieniach czekają na półce. I my sami też staramy się wrócić do swojej rutyny z nową energią! Mała czarna ze świeżo wypalonej filiżanki pomaga w tym doskonale. Przywrócenie równowagi w pracowni oczywiście przekłada się na spokój ducha i własne poczucie harmonii.

W 2022 oprócz przywrócenia porządku chcemy jeszcze wiele osiągnąć! Po pierwsze, nareszcie ostatecznie wykończyć pracownię, by móc was tutaj zapraszać. Mamy też szereg postanowień mających na celu ogólnopojęty dobrostan: codziennie cieszyć się małymi rzeczami, jeść więcej posiłków na świeżym powietrzu, dużo spacerować… Tego też wszystkim wam życzymy - dobrego samopoczucia.


Szczęśliwego nowego roku!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl