Darmowa dostawa od 250zł

Targi Dobry Design 2020 0
Targi Dobry Design 2020

Wrzesień tego roku to pierwszy miesiąc, w którym wyjechaliśmy z ceramiką na targi. Z wiadomych względów nie mogliśmy zobaczyć się na żywo wcześniej. 19 września mogliście zobaczyć nas na targach Dobry design we Wrocławiu na Wyspie słodowej w przepięknym budynku Concordia design.


Dobry design to targi, które skupiają polskich twórców mody, plakatu, ilustracji, ceramiki, biżuterii, dekoracji, tekstyliów, fotografów oraz organizatorów warsztatów kreatywnych. Nie zabrakło także stoisk z roślinami. Targi upłynęły w przemiłej atmosferze. Bardzo cenimy sobie nowo zawarte znajomości.


We Wrocławiu pokazaliśmy Wam naczynia z naszych stałych kolekcji. Przywieźliśmy także pojedyncze sztuki naczyń, które są unikatami, których nie da się powtórzyć, oraz naczynia w limitowanej ilości. Dziękujemy Wam za ten cudowny odbiór! Odwiedziliście tłumnie nasze stoisko i to dodało nam skrzydeł. Część z Was zetknęła się z naszymi naczyniami pierwszy raz, ale było sporo osób, które już znają naszą ceramikę i wreszcie mogły zobaczyć ją na żywo.


Na targach Dobry Design będziemy jeszcze 7 listopada oraz 12 grudnia. Już teraz gorąco Was zapraszamy na 4 piętro budynku Concordia design na Wyspie słodowej. Przywieziemy nowości, będą też świece sojowe!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl